SPRZEDAŻ ART. KETTLER
Producenci
Kategorie
Opinia o produkcie
Rewelacyjny zestaw. Bardzo elegancki i wyjątkowo solidny.
Ocena produktu 5/5
GRIZZLY WYPALACZ DO CHWASTÓW ELEKTRYCZNY HUV600-2000 W
GRIZZLY - Grizzly Tools GmbH & Co. KG
Numer katalogowy: GRW HUV600-2000
Kod producenta: 89040500
Kod EAN: 4035485013258
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • INSTRUKCJE
  • Recenzje produktu (0)
alt
OPIS:
Wypalacz chwastów Grizzly HUV600-2000
Ekologiczny sposób na czyszczenie chodnika i podjazdu
     Moc: 2000 W.
     Pistolet na gorące powietrze 2-stopniowy 50/600°C
     zdejmowana przedłużka z uchwytem
     rozkładana podstawka
     Nasadki do dysz do odchwaszczania i rozpalania węgla drzewnego
Dane techniczne:
silnik: 2000 W;
napięcie: 230V~50Hz;
max.temperatura: 600°C;
długość przewodu: 1,8 m;
końcówka do rozpalania grilla
waga netto: 0,8 kg
Gwarancja 24 miesiące door to door.
(towar fabrycznie nowy w kartonie producenta).
Dane kontaktowe producenta:
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
LIDER wypalarka do chwastów DW2000 - 2000 W
szt. Do koszyka
HANDY wypalarka do chwastów DW2001 - 2000 W